سلام و كلامي

سلام بر مهدي عج

سلام بر  مجموعه ي خوبيها

سلام بر بر تك سوار قبيله عشق

گلهاي نرگس را چه فيضي است از اين نام نيكو كه بر خود نهاده اند ، سلام بر همه ي گلهاي نرگس  كه امروز روز تولد  آنهاست . سلام بر منتظرانت ؛  كوههاي استوار ، بلنداي آسمان ، باران و بلبلان بي قرار، سلام بر تو كه عطر جان فزايت عرق شرم بر باغ گلها روان كرده است  .

آقاي خوبم !

حكايت انتظار ما چونان زندانياني است كه صبح آزاديشان در راه است و حكايت ناديدن  روي  ماهت حكايت  چشمان نابينائي است در انتظار شفا.  اي شفاي دل دردمندان و چشمان نا بينا ، كي ميشود چشمانمان  لايق قابي از عكس تو باشد.  

تو همان اطلسي روئيده بر بلنداي عشقي که هر غروب نبض نگاهم را به لرزه در مي آوري و نميدانم كي آن غروب به حضورت روشن ميشود تا سنگيني از دلهاي مشتاقانت برداري . اي عشق غايب ، در تمام سالهاي عمرم ، هماره ضربان  رگه هاي درد مي دويد در سراسر تنم و حسرت سوزاني را در چهار بندم انتشار ميداد ، آيا نپرسيدي در همه ي اين ساليان ، غربتم را با که تقسيم کردم ؟ سوار سبز پوش مشرقي . آيا نخواستي بداني ، اندوهم را کدامين نگاه به تمنا آمده ؟ آيا ديگر مي توانم اکنون از بستر سرد غم بر خيزم ؟ و بال دلم را بر پهنه نيلي شوقت بيافشانم.

آيا پس ازغروب اين نيمه شعبان هم ، دلهاي ما همچنان منتظر است ؟ آن جمعه كي    ميآيد ؟ ما كجائيم ؟ آن نسل پاك كيانند ؟ كه ترا سوار بر سپيد يالت با نواي انا المهدي مي بينند و در ركابت  جان ميدهند .

و من باز هم همه ي غصه هايم را با خود بر پشت ميکشم و به کوچه هاي تاريک دلم    مي برم  و با همانهائي که مي شناسي و ميداني که دلتنگ تويند  به انتظار مينشينم . شايد  بيائي و عاشقي در من غزلخوان شود و كوچه هاي دل چراغان .

به اميد آن روز ......

 

نشد ز يار سفركرده ام مرا خبري

نيامد از سر كويش پيامي و اثري

نسيم صبح به كويش اگر سفر كردي

بگو به دوست كه ما را ز خاطرت نبري

/ 5 نظر / 13 بازدید
عقيق

سلام دوست گرامی ايام پر برکت شعبان المعظم را خدمتتون تبريک عرض ميکنم. اميدوارم لياقت انتظار همچو خورشيدی را خداوند عطا کند تا از مکذبين نباشيم. يوسف زهرا روحی فداک متی ترانا و نراک...؟ در پناه عتايات بی شمارش موفق و منتظر باشيد.

سيد محسن

به نام حضرت دوست . . يا ابا صالح مدد هم دل آرامم تويی باده و جامم تويی من گرفتار توام دانه و دامم تویی يا ابا صالح مدد يا ابا صالح مدد يا ابا صالح مدد . . در پناه حضرت دوست

اميد

سلام ممنون بابت لينك و اينكه سر زدين. چشم سريعاً لينك ميدم خدمتتون . يا علي ...

منتظر کوچک

سلام خوبين انشاالله؟ حقيقت من زياد ميام به کوچه های دل سر می زنم ولی همه ی دوستام می دونن من زياد کامنت نمی دوم.من شرمنده.از اين به بعد حتماْ کامنت می دم.آره منم مثل اين خانم فاطمه سادات رفته بودم کما..آقا شفامو دادن دوباره برگشتم.پست قبليم که نوشتم !! من لينک شما رو يه ۲-۳ ماهی ميشه گذاشتم التماس دعا دارم يا حق